از کجا باید فلزیابی را شروع کنم

اگر به تازگی یک فلزیاب تهیه کرده اید، احتمالا میخواهید با آن بیرون آمده و چرخی با آن بزنید. امیدوارم که شما در حیاط پشت خانه خود تمرین کرده باشید، بنابراین باید درک درستی از نحوه کار دستگاه و نحوه شناسایی هشدارها و تنظیمات داشته باشید. حال سوال اینجاست که کجا می توانید تمرین خود را ادامه دهید و اهداف واقعی را پیدا کنید. در زیر مکان های خوبی برای شروع وجود دارد.

از کجا باید فلزیابی را شروع کنم
از کجا باید فلزیابی را شروع کنم

چگونه باید فلزیابی را شروع کنم

پارک های محلی

پارک هایی که در همسایگی شما هستند اغلب مکان های خوبی برای تمرین مهارت های فلزیابی هستند و به احتمال زیاد برخی از اهداف را پیدا خواهید کرد. در این زمان می توانید فلزیاب خود را به آرامی حرکت دهید، حتی در یادگیری نوسانات و سیگنال هایی که برای قطعات مختلف فلز به دست می آورید تمرکز کنید – اما خوب است که یاد بگیرید چونه این سیگنال ها را برای کاوی های آینده خود استفاده کنید.

در اطراف پیاده رو ها

مکان های کاوش که فعالیت زیادی از مردم را در آنجا مشاهده می کنید برای یافتن اهداف مهم هستند و پیاده روها مکان های خوبی برای شروع هستند. برای شروع جستجوی خود پیاده روهایی را در نظر بگیرید که ترافیک روزانه زیادی در آن وجود دارد. شانس بسیار خوبی وجود دارد که وقتی کسی در پیاده رو قدم می زند چیزی را رها کرده است. فقط به این فکر کنید که چند بار که پیاده روی کردید می توانید سکه یا اشیاء دیگری را روی زمین ببینید. اکنون با فلزیاب خود می توانید مواردی را پیدا کنید که در چمنزارهای اطراف پیاده رو پوشانده شده، دفن شده یا گم شده اند.

مکانهای گردهمایی قدیمی یا تاریخی

برای این مکان ها، شما باید کمی تحقیق کنید. می توانید از کتابخانه محله خود استفاده کنید یا به صورت آنلاین برای نقشه های تاریخی خانه های قدیمی، اردوگاه های راه آهن، مزارع و موارد مشابه جستجو کنید. این ها نقاط اصلی برای کاوش هستند، به ویژه مواردی که هنوز هیچ سازه ای وجود ندارد، بنابراین سایر کاوشگران احتمالا قبلا آنها را شکار نکرده اند.

سواحل

اگر در منطقه ای با سواحل زندگی می کنید، می توانید زمان زیادی را برای شکار در آنجا بگذرانید. آنجا یکی از بهترین مکان ها برای فلزیابی هستند زیاد افراد اغلب در هنگام آماده شدن برای آب تنی، سکه و جواهرات را از دست می دهند یا رها می کنند. برخی از فلزیاب ها نیز برای شکار در زیر آب ساخته شده اند، بنابراین اگر یکی از آن ها را داشته باشید می توانید در آب های کم عمق نیز شکار کنید و پتانسیل خود را برای یافتن اهداف افزایش دهید.

ساختمان های متروکه

غالبا خانه های مختلفی مانند خانه های متروکه، کلیساها و سایر سازه ها باقی مانده اند. مطمئن باشید که در اطراف سازه های قدیمی، زیر درختان بزرگی که در گذشته افراد به دنبال سایه آن بودند، وحتی در داخل سازه ای که ممکن است گنج های پنهانی را در زیر کف یا دیوارها پیدا کنید، جستجوی می کنید. شاید برای یافتن این نوع مکان ها مجبور شوید برخی تحقیقات را انجام دهید، اما این زمان به خوبی سپری می شود.

شروع کنید

مناطق فوق تنها تعداد کمی از مکان های بسیار خوبی است که می توانید فلزات را تشخیص دهید. هرچه با تجربه تر می شوید با موارد دیگری روبرو می شوید. به یاد داشته باشید که همیشه قبل از کاوش باید مجوز تامین کنید زیرا بعضی از مکان ها فلزیابی را منع می کنند.

منبع

Where Should I Start Metal Detecting

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *