بازار فروش فلزیاب در ایران

بازار فروش فلزیاب در ایران با توجه به وجود مناطق باستانی و دفینه های زیاد، بازار نسبتا شلوغ تری نسبت به سایر کشورها دارد و به خاطر عدم آگاهی برخی از خریداران فلزیاب و یا مسائل پیچیده آموزشی، هنگام خرید فلزیاب مشکلات بسیار در پیش روی مشتریان قرار دارد. کمپانی IKPV از وقوع تخلفاتی توسط برخی از کلاهبرداران در بازار فروش فلزیاب در ایران خبر داده:

کلاهبرداری در بازار فروش فلزیاب

متخلفان با روش هایی فلزیاب دست دوم و مرجوعی را بازسازی می کنند و در قالب یک فلزیاب نو به فروش می رسانند. بروز این گونه تخلف ها باعث دلزدگی مصرف کنندگان از بازار خواهد شد و اگر مصرف کننده در بازار نباشد شرکت های تولید کننده فلزیاب اورجینال نیز به کار نخواهند آمد و تمام فلزیاب های با کیفیت نیز از دید مردم خواهد افتاد.

کلاهبرداری در بازار فروش فلزیاب
کلاهبرداری در بازار فروش فلزیاب

تشخیص فلزیاب اورجینال از فلزیاب تقلبی

این روزها بیشتر مردم می توانند مشخصات دقیق و درست فلزیاب ها را از وب سایت ها و فضای مجازی به دست بیاورند و فریب دادنشان به آسانی گذشته نیست. این مسئله باعث شده که فلزیاب های تقلبی کمتری را در بازار مشاهده کنیم ولی متاسفانه کماکان در برخی از مارک های فلزیاب شاهد چنین تخلفاتی هستیم. دلیل این اتفاق شوم سودجویی فروشندگان و ارزان تر بودن فلزیاب دست دوم نسبت به جنس آکبند است که برای صاحبان تجارت بازار فروش فلزیاب وسوسه انگیز است.

کمپانی IKPV به گارانتی دار بودن برخی از این اجناس اشاره می کند و باور دارد برچسب گارانتی گاهی باعث می شود تا خریدار نسبت به کالا اعتماد پیدا کند ولی مردم باید توجه داشته باشند که گارانتی یک فلزیاب خارجی در ایران هیچ گاه پشتیبانی نمی شود، در نتیجه فلزیاب خارجی که برچسب خدمات پس از فروش آن توسط مشتری تبلیغ شود، به طور حتم اشکال دارد.

خرید فلزیاب اورجینال

برای جلوگیری و پیشگیری از این تخلف، ارائه فاکتور رسمی توسط فروشنده الزامی می باشد. مشتریان خرید فلزیاب باید هنگام خرید از فروشنده فاکتور رسمی بگیرند و فاکتور باید با خط فروشنده به امضا و مهر فروشنده با اسم، شماره تلفن و آدرس واحد صنفی باشد و شماره سریال فلزیاب در آن قید شود. ارائه فاکتور و سند رسمی تا حدودی باعث ایجاد بازدارندگی از ارتکاب تخلف در واحدهای صنفی می شود زیرا فروشنده از امکان پذیر بودن پیگیری تخلف نگران خواهد شد.

کمپانی فلزیاب IKPV پیشنهاد می کند که برای خرید فلزیاب اورجینال با گارانتی معتبر و ارائه سند رسمی با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *