بررسی Quest XPointer Pro

بررسی Quest XPointer Pro . کاملا ثابت شده است که استفاده از پین پوینتر باعث می شود فلزات سریع تر و آسان تر پیدا شوند. من در بسیاری از کاوش های خود از Quest XPointer Pro استفاده کرده ام و بسیار تحت تاثیر قرار گرفته ام. ترکیبی از ویژگی های باعث شده است که بازیابی هدف سریع و بدون دردسر صورت گیرد. حتی به من کمک کرده است که درک کنم هدف عمیق تر از آنچه در ابتدا تصور می کردم بود.

بررسی Quest XPointer Pro
بررسی Quest XPointer Pro

بررسی Quest XPointer Pro

صدا و ویبره

یکی از اولین مواردی که متوجه شدم صدای بسیار واضح بود. حتی هنگامی که سیگنال نزدیک بود و سرعت آن افزایش می باشد، می توانم آن را بسیار واضح بشنوم. به همین ترتیب، ویبره نیز یک نیروی واقعا عالی بود. آنقدر قوی نبود که دست من را تکان دهد و آنقدر هم نرم نبود که آن را احساس نکنم. زمانی که با نزدیک شدن به یک هدف، الگوی لرزش سرعت می باید را واقعا دوست دارم. این امر باعث می شود که به آسانی بفهمید که در کجا باید دقیق تر نگاه کنید. می توانید این دو قابلیت را کنار هم یا جداگانه استفاده کنید.

چراغ قوه و نشانگر LED

XPointer Pro دارای یک چراغ قوه LED است که به شما در دیدن مناطق تاریک کمک می کند. من نیازی به استفاده از آن ندارم اما فهمیدم که روشن کردن آن به اندازه کافی آسان است. درست مانند ویبره و صدا، می توانید چراغ قوه و نشانگر LED را همزمان یا به طور مستقل روشن کنید.

حساسیت قابل تنظیم

اگر احساس می کنید که پین پوینتر در انتخاب اهداف مشکل دارد، می توانید حساسیت را تغییر دهید. چهار سطح برای چرخش وجود دارد. من اصلا نیازی به تغییر حساسیت در این زمینه نداشتم. در حقیقت یک بار من به کاوش رفتم و هدف ۳-۴ اینچ با کلنگ من فاصله داشت. دوست من از من هیجان زده می شد، سپس من حفار را جابجا می کردم و سرعت آن کم می شود.

باتری قابل شارژ

نکته ای که من واقعاً در مورد این پین پوینتر دوست دارم، ساخته شده در باتری قابل شارژ LiPoly است. هزینه اضافی برای باتری ها وجود ندارد ، هرچند که نیاز به برنامه ریزی کمی بیشتر برای اطمینان از شارژ شدن آن قبل از کاوش دارد. برای شارژ کامل آن فقط دو ساعت طول می کشد ، بنابراین خیلی طولانی انتظار نخواهید داشت. با شارژ کامل، می تواند سه ساعت زمان استفاده به طول انجامد. تا زمانی که به یاد داشته باید که آن را بین دو شارژ خاموش کنید، باید حداقل برای یک کاوش کامل خوب باشد. اگر به هر دلیلی شارژ به طور کامل تخلیه شود، همیشه می توانید آن را به یک پاور بانک وصل کنید، درست مانند تلفن همراه. زیرا از یک کابل USB برای شارژ استفاده می کند.

ضدآب

آخرین، اما قطعا کم اهمیت نیست. پین پوینتر Quest XPointer Pro تا ۲۰۰ فوت عمق ضدآب است. رنگ نارنجی روشن آن به دید در زیر آب کمک می کند و همراه با لوازم جانبی برای اتصال به شما می باشد. از فناوری Pulse Induction استفاده می کند، به گونه ای که می توانید از آن در آب شیرین یا آب شور استفاده کنید. به ویدیوی زیر نگاهی بیندازید تا در عمل در اقیانوس آن را ببینید.

اگر به دنبال یک پین پوینتر برای اضافه کردن به ابزار های خود هستید، Quest XPointer Pro یک گزینه مناسب برای شما می باشد.

منبع

Quest XPointer Pro Pinpointer Review

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *