بهترین فلزیاب برای آثار باستانی چه هست

در این مقاله به معرفی اصول اولیه برای انتخاب بهترین فلزیاب برای آثار باستانی می پردازیم. از جنگ کینگ فیلیپ در سال ۱۶۷۵ تا جنگ اسپانیا در سال ۱۸۹۸، آثار باستانی باقیمانده بسیاری در سراسر ایالات متحده و جهان پراکنده شده است. هیچ چیز هیجان انگیز تر از این نیست که آثار باستانی متعلق به صدها یا حتی هزاران سال پیش را پیدا کنید. در این مقاله ما همه چیزهایی را که لازم است درباره بهترین فلزیاب برای آثار باستانی بدانید، پوشش خواهیم داد. از انتخاب تجهیزات تا انتخاب محل برای درک انواع آثار عتیقه که ممکن است به آن ها دست پیدا کنید.

تعداد زیاد از مکان های کاوش عمومی و خصوصی وجود دارد که برای شکار گنج مناسب می باشد. همیشه به خاطر داشته باشید که قوانین محلی و ملی فعلی را با توجه به منطقه ای که قصد کاوش در آنجا دارید را، چک کنید. هنگام کاوش در املاک خصوصی باید از صاحب زمین اجازه بگیرید. برای انجام جستجو وقت بگذارید چون می تواند پاداش های عالی در انتظار شما باشد.

انتخاب بهترین فلزیاب برای آثار باستانی

در انتخاب بهترین فلزیاب برای آثار باستانی باید چندین ویژگی را در نظر بگیرید. یکی از مهمترین ملاحظات، نوع زمینی است که قصد کاوش در آن را دارید. در بیشتر موارد، برخی از نقاط مهم شکار آثار باستانی در مناطق به شدت معدنی قرار دارند. به عنوان مثال جنگ داخل آمریکا در جنوب شرقی آمریکا رخ داده است، منطقه ای که با داشتن مواد معدنی زیاد مشهور است. برای مقابله با این مورد، شما باید یک فلزیاب را انتخاب کنید که دارای تنظیمات زمین یا بالانس زمین باشد. این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا تداخلات مواد معدنی را فیلتر کنید در حالی که هنوز حساسیت خوبی نسبت به طیف گسترده ای از آثار باستانی باقی مانده است.

فرکانس فلزیاب

مورد بعدی که باید در نظر بگیرید فرکانس فلزیاب است. آثار باستانی زیادی از آهن، برنج و فولاد تولید شده است. فلزیاب با فرکانس کمتر، به راحتی این اهداف را نسبت به فلزیاب با فرکانس بالاتر شناسایی می کند. یک Pinpointer در کنار فلزیاب نیز حائز اهمیت است. این ویژگی این امکان را به شما می دهد که برای بازیابی سریع هدف، به راحتی عمل کنید.

موارد زیر برای کسانی که اولین بار قصد شکار دارند بهترین فلزیاب برای آثار باستانی هست.

فلزیاب های ابتدایی

اگر کمی بیشتر هزینه کنید، بخش بعدی میان رده را در نظر بگیرید.

فلزیاب های با سطح متوسط

فلزیاب های حرفه ای

بهترین فلزیاب برای آثار باستانی

بهترین فلزیاب برای آثار باستانی در عمق زیاد

به تصاویر زیر زمینی اسکن شده مراجعه کنید

فلزیاب Ground Exper PRO
فلزیاب Ground Exper PRO

برای اولین بار، ایده دیدن تصاویر زیر زمینی از هدف به یک واقعیت تبدیل شده است! تیم مهندسی الکترونیک DRS در آلمان DRS Ground Exper Pro را ارائه کرده است. این دستگاه تصاویر واقعی را دست در مقابل چشم شما نشان می دهد. طلا، نقره و سایر فلزات با ارزش به صورت تمام رنگی روی یک Tablet PC به عنوان صفحه نمایش، نشان داده می شوند. فلزات زباله مانند آهن نیز به وضوح نمایش داده می شوند. Ground Exper Pro به شما این امکان را می دهد که سیگنال های هدف را برای بررسی بعد ذخیره کنید و منوها را به هشت زبان ارائه می دهد.

لوازم حانبی مورد نیاز خود را انتخاب کنید

آخرین مرحله در انتخاب بهترین فلزیاب برای آثار باستانی این است که اطمینان حاصل کنید که به خوبی به لوازم جانبی فلزیاب دسترسی دارید. برای شما به یک مجموعه خوب از هدفون فلزیابی نیاز دارید. Depthmaster Audiophone II یک انتخاب عالی است و باعث شکستگی نمی شود. هدفون به شما اجازه می دهد که قدیمی ترین و عمیق ترین آثار باقیمانده را بشنوید. آن ها همچنین صداهای خارجی را مسدود می کنند و بلندگوی های خارجی فلزیاب شما را خاموش می کنند. با این کار عمر باتری فلزیاب شما کمی افزایش می باید. بعد از آن شما یک ابزار حفاری نیاز دارید تا آثار باستانی را به دست آورید. این را بدانید، بعضی از اهداف ممکن است بسیار بزرگ و عمیق باشند. همیشه هنگام حفاری آثار باستانی مراقب ابزارهای حفاری باشید.

ما وسایل حفاری Lesche را برای شکار آثار باستانی پیشنهاد می کنیم. آن ها طیف گسترده ای از ابزارهای با کیفیت بالا را برای شکار آثار باستانی ارائه می دهند. در نهایت، شما باید یک یا دو کویل جانبی را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید هرچه کویل جستجو بزرگتر باشد، عمق بیشتری را می توانید کاوش کنید. کویل های جستجو کوچکتر خیلی عمیق نخواهند بود، اما به شما این اجازه را می دهد که اهداف کوچک تر را شناسایی کنید. همچنین در هنگام شکار در مناطق تن و نزدیک به اشیاء فلزی بزرگ مثل نرده ها مفید هستند.

بنابراین شکارچیان آثار باستانی چه نوع اشیائی را پیدا می کنند؟

نکته جالب در مورد شکار آثار باستانی این است که شما هیچ وقت نمی توانید حدس بزنید که یافته بعدی ممکن است چه چیزی باشد. برخی از جالب ترین یافته ها شامل قلاب ها، دکمه ها، شمشیر ها، توپ های فتیله ای و مینی توپ است. برای نمونه، یک کمربند C.S.A ارتش در جنگ داخلی ۳۰۰۰ دلار تا ۵۰۰۰  ارزش دارد. ارزش آثار باستانی شما بستگی به شرایط مورد و نادر بودن آن دارد. به عنوان مثال، ارزش دکمه های جنگ جهانی می تواند از زیر ۱۰۰ دلار تا ۲۵۰۰ دلار متغیر باشد.

به خاطر داشته باشد که جنگ داخلی و دیگر تهاجمات بزرگ در مناطق وسیعی از قلمرو رخ داده است. در حالی که چندین مکان مهم جنگ در سراسر ایالات متحده وجود دارد که ارتش با پای پیاده از یک منطقه به منطقه دیگر حرکت می کردند. اردوگاه ها، گذرگاه پل ها و مواردی از این مناطقی هستند که تعداد زیادی آثار باستانی در آنجا قرار دارد. شما باید زمان خود را صرف تحقیق در مورد مکان ها در کتابخانه شهر کنید. منابع اطلاعاتی دیگر می توانند از ایترنت گرفته شوند یا راهنماهای قدیمی و کتاب های جنگ را بخوانید.

منبع

metaldetector.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *