جدیدترین دستگاه فلزیاب

امروزه اکثر افراد به این موضوع آگاه هستند که برای موفقیت در کاوش ها، بهتر است که از جدیدترین دستگاه فلزیاب استفاده کنند اما به دلیل تنوع زیاد این محصولات افراد قادر نیستند به درستی انتخاب کنند که کدام دستگاه فلزیاب با شرایطشان مطابقت دارد. همچنین در این زمینه سوال های فراوانی وجود دارد که ذخن کاوشگران را به خود مشغول کرده است. برای همین نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ می تواند پاسخگوی سوالات شما در امر خرید جدیدترین دستگاه فلزیاب باشد.

جدیدترین دستگاه فلزیاب برای خرید

به نظر شما در حال حاضر کدام دستگاه فلزیاب بهترین گزینه برای خرید است؟ ۲۰۱۹ سالی فوق العاده برای خریداران فلزیاب بود. در طی چند ماه گذشته، شاهد ارائه فلزیاب های با کیفیتی از جمله HOXNE PLUS، Schneider، HOXNE و HS366 بوده ایم. همچنین شاهده عرضه فلزیاب های جدید از برخی برندهای دیگر مانند VANQUISH 340 و VANQUISH 440 بوده ایم؛ که ثابت می کند هنوز هم فضای زیادی برای نوآوری و موفقیت در بازار فروش فلزیاب وجود دارد. اگر به دنبال گزینه ای عالی هستید، نگاهی به مقاله جدیدترین دستگاه فلزیاب بیاندازید.

معرفی جدیدترین دستگاه فلزیاب

بدیهی است هر دستگاه فلزیاب نقاط قوت و ضعف مخصوص به خود را دارد اما نکته مهم انتخاب مناسب فلزیاب برای به حداقل رساندن خطا است. انواع دستگاه فلزیاب برای شناسایی فلزات با شرایط مختلف قابل استفاده هستند ولی برای حصول بهتر نتیجه، فاکتورهای متعددی دخیل هستند. از نظر تئوری قوی ترین فلزیاب برای شناسایی فلزات در عمق زیاد، فلزیاب پالسی می باشد ولی این نوع فلزیاب در زمین های شور و ساحلی دارای خطای بسیاری می باشد و در این نوع مناطق بهتر است که از فلزیاب VLF استفاده شود؛ پس بهترین فلزیاب برای شما باید با توجه به شرایط کاری شما و منطقه کاوش انتخاب شود.

فلزیاب Schneider

با توجه به آنکه شرایط کاری همیشه یکسان نیست، طبیعتا فلزیاب های چندکاره بهترین پاسخ را به شما می دهند، به همین دلیل است که توصیه می شود در کاوش های خود از یک فلزیاب مکمل مانند فلزیاب Schneider استفاده شود. تجربه یک کاوش حرفه ای و لذت بخش بدون هیچ کم و کاستی برای یک اپراتور با تجربه می تواند با یکی از بهترین و کامل ترین سیستم های جستوگر طلا، حفره ها و گنجینه ها، یعنی فلزیاب Schneider Series محصول کمپانی IKPV امکان پذیر باشد.

این دستگاه با استفاده از سیستم های پالسی، مگنومتر ۱۶ سنسور، مگنومتر موبایلی، ردیاب آنتن راداری و یون یاب هیچ کم و کاستی برای یک کاوش موفق نخواهد داشت و برای کاوشگرانی که به دنبال دفینه های قدیمی مخفی و انواع حفره های زیر زمینی مانند غار ها، اتاق ها و خزانه ها، مقبره ها و تونل ها هستند بسیار ایده آل است است.

فلزیاب HOXNE PLUS

برای کاوشگران حرفه ای فلزیاب HOXNE PLUS یکی از بهترین و جدیدترین سیستم های فلزیاب در سال ۲۰۱۹ از نظر امکانات محسوب می شود. این دستگاه سیستم مگنومتر ۸ سنسوری به همراه قابلیت های نقطه زنی، شعاع زنی و یک یون یاب هوشمند را ارائه می دهد. علاوه بر این فلزیاب HOXNE PLUS از پردازنده بسیار قدرتمند در کنار قیمت بسیار مقرون به صرفه استفاده می کند. دیگر موارد برجسته شامل عمر چشمگیر باتری، شارژر قدرتمند، و کیفیت فوق العاده است.

فلزیاب HOXNE

یکی دیگر جدیدترین دستگاه فلزیاب می توان فلزیاب هاکسن محصول کمپانی IKPV را نام برد که با توجه با عملکردهای حرفه ای که دارد اپراتورهای بسیاری را به خود علاقه مند کرده است. فلزیاب HOXNE یک دستگاه فوق العاده حرفه ای مجهز به چندین سیستم مکمل فلزیاب پالسی، فلزیاب آنتن راداری، فلزیاب مگنومتر و یون یاب جهت افزایش ضریب موفقیت کاوشگر و جستجو در شرایط مختلف زمین می باشد.

فلزیاب HS366

فلزیاب HS366 یک فلزیاب چندمنظوره بسیار حرفه ای محصول شرکت فلزیاب IKPV می باشد. این فلزیاب توانایی استفاده در خاک های گوناگون نظیر شوره زار، آهکی و … را دارد و با قابلیت های بسیار نظیر اسکن تصویر با سیستم مگنومتر و ویرایش و آنالیز واقعی تصاویر، قابلیت حفره یابی با سیستم اسکن مگنومتر، عملکرد راحت و کاربرپسند و بسیاری از قابلیت های دیگر یکی از بهترین فلزیاب های موجود در بازار فروش فلزیاب می باشد که به راحتی می تواند با انواع فلزیاب خارجی به رقابت بپردازد.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *