فلزیاب MINELAB VANQUISH 540 محصول استرالیا

فلزیاب MINELAB VANQUISH 540: برای کاوشگران سر سخت که نیاز به نهایت عملکرد را دارند. اگر فناوری Multi-IQ، کنترل صوتی و نقطه یابی کافی نباشد، فلزیاب VANQUISH 540 دارای کنترل فوق العاده آهن، نور پس زمینه LED قرمز و باتری های قابل شارژ نیز می باشد. علاوه بر این از یک کویل ضد آب ۱۲ اینچی استاندار برای عمق زنی بیشتر استفاده می کند. مهم نیست که در کجا کاوش می کنید، فلزیاب MINELAB VANQUISH 540 نهایت چیزی است که به شما امکان می دهد طبق شرایط خود کاوش کنید.

فلزیاب MINELAB VANQUISH 540 محصول استرالیا
فلزیاب MINELAB VANQUISH 540 محصول استرالیا

تکنولوژی چند فرکانس همزمان

چرا Multi-IQ؟ زیرا با فناوری انقلابی Multi-IQ شما قدرت ترکیبی از چندین فلزیاب را در یک دستگاه دارند. همه در همان زمان برای شما شکار می کنند. به سادگی روشن کنید و بروید. هیچ چیز کشف نشده و هیچ زمینی محدود نیست. طلا و جواهرات نقره ای، پارک، میادین یا ساحل. از قدرت VANQUISH با Multi-IQ استفاده کنید.

تمام زمین ها

مهم نیست که به دنبال چه چیزی هستید، VANQUISH همه را پوشش داده است. به سادگی یکی از چهار حالت جستجو را انتخاب کنید. سکه، آثار باستانی، جواهرات یا تمام فلزات – سپس شروع به چرخش نوسانی کنید. تمام حالت ها از قبل برنامه ریزی و بهینه سازی شده است تا بهترین عملکرد را در هر زمان و مکان به شما ارائه دهد: پارک، میدان یا ساحل. حتی می توانید تنظیمات مورد علاقه خود را در حالت جستجوی سفارشی ذخیره کنید.

VANQUISH از زمین های سخت پشتیبانی می کند. در ساحل، ماسحه مرطوب و آب نمک غالب است و از سایر فلزیاب هایی که توانایی رقابت ندارند برتری دارد. ۲۵ بخش تفکیک، کنترل نهایی بر روی فلزاتی را که می خواهید بپذیرید یا رد می کنید ارائه می دهد.

بسته بندی و حمل

۱٫۳ کیلوگرم (۲٫۸ پوند) سبک با یک سیستم منحصر به فرد جمع و جور محکم امکان بسته بندی را آسان می کند.

فلزیاب MINELAB VANQUISH 540 محصول استرالیا
فلزیاب MINELAB VANQUISH 540 محصول استرالیا

منبع

Minelab Vanquish 540 Metal Detector

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *