فلزیاب Quest Pro در ساحل

فلزیاب Quest Pro جدیدترین فلزیاب همه منظوره و ضد آب (تا ۶ متر/۲۰ فوت) است. یکی از جالبترین ویژگی های جدید Quest Pro، فناوری یکپارچه بلوتوث است که می تواند از طریق نرم افزار رایگان QuestGo به تلفن شما متصل شود. نقشه های نرم افزار جایی که شما بوده اید و گنجینه هایی را که پیدا کرده اید را فهرست می کند. همچنین از هدفون های بی سیم استفاده می شود، بنابراین می توانید اهداف را بدون اتصال به ردیاب خود بشنوید.

فلزیاب Quest Pro در ساحل
فلزیاب Quest Pro در ساحل

ما تصمیم گرفتیم که Quest Pro را در ساحل محبوب Cocoa در ساحل شرقی فلوریدا تست کنیم. ما نزدیک به یک فروشگاه معروف موج سواری کار خود را شروع کردیم. حتی در ساعت ۸:۳۰ بامداد روز پنجشنبه، چندین گروه از مردم حضور داشتند، اما خوشبختانه هنوز فضای زیادی برای جستجوی کردن ساحل جهت گنج گمشده وجود داشت.

ماسه خشک ساحل

ماسه خشک ساحل
ماسه خشک ساحل

هیچ مشکلی از فلزیاب روی شنهای خشک وجود نداشت. اهداف بدون هیچ گونه سوالی در مورد اینکه آیا یک سیگنال نادرست است، نمایش داده شد. اولین هدف در اسکوپ من، یک نیکل بود که با صدای بلند و آسان پیدا شد. من به شناسه هدف توجه نمی کردم بنابراین نمی توانم محدوده ای را برای جستجو در اختیار شما قرار دهم. بای این حال مورد بعدی بین ۸۱ و ۸۶ هشدار داد و در ثانیه بالای شاخص عمق را نشان داد. معلوم شد که درب بطری است. به هر حال آن را حفر کردم تا بتوانم ساحل را تمیز کنم. معلوم شد که یک سکه ۱۰ سنتی است! برای دیدن فقط باید تمام هدف ها را حفاری کنید.

ماسه مرطوب ساحل

وقتی وارد شن و ماسه مرطوب شدم، فلزیاب کمی پر صدا بود، بنابراین دوباره بالانس را انجام می دهم. پس از آن، تا زمانی که هدفی زیر کویل قرار نمی گرفت صدایی نبود. هدف ها همانند جستجو در شن های خشک پیدا می شوند، فقط باید از نوسان خود آگاه باشید.

منبع:

Quest Pro Metal Detector at the Beach

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *