نرم افزار فلزیاب QuestGo مناسب برای دستگاه Quest Pro

Quest اثبات کرده است که امروزه یکی از پیشرفته ترین فلزیاب های هوشمند را تولید می کند. استفاده از فلزیاب های کوئست بسیار آسان است، اما نرم افزار فلزیاب QuestGo استفاده از ان ها را به سطح جدیدی رسانده است. این نرم افزار برای ارتباط با فلزیاب Quest Pro در Apple App Store و Android Google Play موجود است. همچنین برای دانلود این نرم افزار فلزیاب می توانید از لینک زیر استفاده کنید یا با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ نمایندگی فلزیاب یاسوج تماس بگیرید:

QuestGo برای اندروید

تصاویری از محیط نرم افزار QuestGo
تصاویری از محیط نرم افزار QuestGo

نحوه استفاده از برنامه QuestGo

ردیابی مسیر با نرم افزار فلزیاب QuestGo

پس از اینکه این نرم افزار را بر روی گوشی موبایل اپل یا اندروید خود نصب کردید، باید آن را فلزیاب Quest Pro از طریق بلوتوث جفت کنید. سپس برای ادامه کاوش، باید مطمئن شوید که روی صفحه “جستجو” هستید. بعد از زدن دکمه شروع روی صفحه، یک نقشه ماهواره ای بالا خواهد آمد. همانطور که راه می روید، این برنامه یک خط روی نقشه می کشد تا مسیری که جستجو می کنید را نشان دهد. همچنین مسافتی را که گذارنده اید، مدت کاوش شما طول کشیده است و چقدر قدم برداشته اید.

دنبال کردن یافته ها

دانستن اینکه کجا یک هدف را پیدا کردید و ضبت VDI می تواند به اطلاات ارزشمندی درباره نحوه کار فلزیاب در شرایط خاص زمین بدهد. متاسفانه زمانی که به کاوش می روید، گاهی اوقات همه چیز در ذهن شما نیست. در این زمان نرم افزار فلزیاب QuestGo کمک زیادی می کند. در آن نقطه یک هدف با دقت زیاد و به طور خودکار اضاف می شود. این رویداد حتی با کد VDI رنگی Low 0-20 آبی، Mid 21-65 زرد، High 66-99 قرمز کار می کند. حتی توانایی گرفتن تصویر از یافته ها وجود دارد به طوری که بتوان آن را به مکانی که پیدا شده نسبت داد.

اجتماعی شوید

یکی از ویژگی های این نرم افزار یک گروه است که هر کسی می تواند آنچه را که پیدا کرده است به اشتراک بگذارد. تعداد دیدگاه های هر پست نشان داده می شود و همچنین توانایی لایک کردن و اشتراک گذاری را نیز دارید. حتی پرسش های در مورد استفاده از فلزیاب Quest Prob وجود داشته که بیشتر مردم به آن پاسخ داده اند. این واقعا می تواند تجربه را افزایش دهد.

به روز رسانی Firmware توسط نرم افزار فلزیاب QuestGo

کمپانی Quest برنامه های را برای اپدیت دائمی فلزیاب Quest Pro جهت عملکرد بهینه ارائه می دهد. این به روز رسانی توسط نرم افزار QuestGo انجام می شود. هنگامی که یک به روز رسانی جدید اماده است، درو گوشی هوشمندتان یک اعلان دریافت خواهید کرد. سپس شما باید برنامه Quest Pro رو از طریق بلوتوث متصل کرده و آپدیت را انجام دهید. کمپانی کوئست می گوید این کار حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد و برنامه باید کل زمان باز بماند.

نتیجه گیری

با وجود اینکه برنامه های دیگری برای شناسایی فلزات وجود دارد، اما نرم افزار فلزیاب QuestGo می توانید دستگاه شما را آن گونه که می خواهید تنظیم کند. این برنامه تمام داده ها، به روز رسانی های و یک شبکه اجتماعی را یکجا برای شما به ارمغان می اورد تا شما بتوانید فلزیاب Quest Pro را بهتر مدیریت کنید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

منبع

QuestGo App for the Quest Pro Metal Detector

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *