نماد خروس در گنج یابی

نماد خروس در گنج یابی به چه معنا و مفهوم می باشد؟ مقاله ای که اکنون در سایت IKPVDERAK برای شما کاوشگران عزیز قرار دادیم کارشناسی نماد خروس در گنج یابی و باستان شناسی می باشد.

کارشناسی نماد خروس در گنج یابی

نماد خروس به عنوان طلسم آینده خوب و بخت خوش شناخته می شود. در زمان های ماقبل تاریخ آن را مرتبط با طلوع آفتاب می دانسته اند. در برخی سیستم ها بیانگر دقت، توجه و بیداری است. به عنوان سمبل مردانگی است که تنها و بدون جفت نیز نمی ماند، به همین دلیل ممکن است در اطراف سمبل آن سنگ ها یا صخره هایی به صورت ردیفی وجود داشته باشد که تمثیل کننده مرغ ها (جفت های او) می باشند. همچنین در محل یک قبرستان خانوادگی برای نشان دادن قبر پدر خانواده یا اعضای خانواده نیز ممکن است بکار رفته باشد.

پیدا کردن دفینه خروس به کمک اجنه و موکل در دفینه یابی

پیدا کردن دفینه خروس به کمک اجنه و موکل در دفینه یابی
پیدا کردن دفینه خروس به کمک اجنه و موکل در دفینه یابی

برخی از کارشناسان اعتقاد دارند که علامت خروس با اجنه و موکل در دفینه یابی ارتباط دارد! افرادی که به این نظریه اعتقاد دارند برای پیدا کردن دفینه از یک خروس سفید استفاده می کنند و با خواندن دعا و طلسم، محل دقیق گنج و دفینه را پیدا می کنند. برای به دست آوردن دفینه نماد خروس (پول، طلا، یاقوت، عتیقه های قدیمی و …) باید در روز پنجشنبه هنگام غرب آفتاب، دعای زیر را به گردن خروس سفید آویزان کنید: خروس به جایی که در آنجا گنج پنهان شده می رود و بانگ می کند.

دعایی که به گردن خروس باید بیندازید

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

اهدِنَا الصِّراطَ المُستَقِیم صِرَاطَ الَّذِینَ أَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ غَیْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَیْهِمْ وَلَا الضَّالِّینَ و لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ

پیدا کردن دفینه خروس به کمک مار

برای اینکه بدانید دفینه خروس در کجا قرار دارد، باید یک مار را بگیرید و او را بکشید. چشم، سر و دم مار را سوزانیده و به صورت سرمان در بیاورید و به چشم خود بکشید. به مکانی بروید که احتمال می دهید دفینه خروس در آن جا است. خواهید دید که از آنجا دود بلند می شود.

توجه کنید که این مطلب تنها جهت اطلاع رسانی منتشر شده است و از نظر ما خرافاتی بیش نیست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *