نماد عقاب یا شاهین در گنج یابی

عقاب یا شاهین یک پرنده درنده و گوشتخوار می باشد که قدرت دید زیادی دارد؛ طعمه خود را شکار می کند، بین پاهایش گذاشته و می خورد. به احتمال زیاد نماد عقاب یا شاهین به معنای دفینه راهزنان و یا غنائم جنگی می باشد. دفینه این نماد معمولا در مکان های بسته قرار دارد. همان گونه که عقاب دارای قدرت دید زیادی است، جهت نگاه نماد عقابی در دفینه یابی نیز بسیار مهم می باشد. همانگونه که عقاب یا شاهین صید خود را می خورد، ما هم باید به همین شکل دفینه مورد نظر خود را پیدا کنیم. یعنی زیر پاهای نماد شاهین یا عقاب را باید به کمک یک دستگاه فلزیاب با دقت بررسی کنید. در صورتی که موفق به پیدا کردن چیزی نشدید باید در جهت نگاه آثار و نشانه عقاب به جستجو ادامه دهید. در بعضی مواقع نماد عقاب نشان دفینه همراه با تله می باشد که در هنگام کاوش باید بسیار احتیاط کرد.

نماد باستانی عقاب دو دسر در دفینه یابی
نماد باستانی عقاب دو دسر در دفینه یابی

عقاب در هر دوره نماد قدرت بوده است. در مورد پول نیز همینگونه می باشد. عقاب همیشه به معنای پول زیاد و انسان قدرتمند بوده است. اگر در جایی این نماد را مشاهده کردید احتمالا ثروت یک فرمانده رزمنده و یا پادشاه شمشیر دار در آنجا پنهان شده است. اگر در کنار این نماد یک پادشاه بود که روی سر آن صلیب وجود داشت، به معنای دفینه بزرگ مربوط به رومیان می باشد. در زیر نشانه و یا در نزدیک ترین مکان مناسب در پایین نماد امانتی وجود دارد.

تفسیر نماد عقاب دفینه یابی و گنج یابی

تفسیر نماد عقاب با بال های باز

تفسیر نماد عقاب با بال های باز
تفسیر نماد عقاب با بال های باز

اگر بالهای عقاب باز باشد، برای یادبود فرد فوت شده پس از مرگش درست شده است و به معنای مقبره نمی باشد، اما در مکانی شمشیر، سپر، کلاه جنگ و … به همراه مقدار زیادی پول پنهان شده است. توجه داشته باشید که این نماد حتما دارای سربار می باشد. سربار این نماد در بیشتر موارد، وقتی که عقاب به بالا نگاه می کند، زیر چانه اش (درون نماد) است.

تفسیر نماد عقاب در مکان بسته

اگر عقاب در مکانی بسته با حالت نشسته و بالاهای بسته باشد، دفینه داخل همان مکان بسته قرار دارد. اما اگر نماد عقاب در محیط باز بر روی سنگ به صورت فرو رفته یا برجسته حکاکی شده باشد، باید در جهت نگاه عقاب به دنبال یک تخته سنگی باشد که نظر شما را جلب کند و با بقیه سنگ ها متفاوت باشد. این سنگ به راحتی پیدا می شود و دفینه مورد نظر شما در زیر آن می باشد.

تفسیر نماد عقاب در مکان سنگلاخی

اگر در یک منطقه سنگلاخی فقط نقش عقاب وجود داشته باشد و چیزی دیگری مشاهده نشود، در جلوی نماد سنگی وجود دارد که مال همان منطقه است و می توانید به عنوان یک نشانه باشد. زیر سنگ را توسط دستگاه فلزیاب با دقت بررسی کنید. در این گونه مکان ها معمولا سنگ اسکنه خورد وجود دارد که به اندازه گیری و جستجو نیاز است. در محیط های باز سنگلاخی دفینه در جهت نگاه عقاب نمی باشد و در حهت دم آن است. در قسمتی از یک تخته سنگ، نوک و سر عقاب نقش بسته است که همین نقش به معنای یک نماد است.  دفینه عقاب در این موارد را باید پشت سنگ در خاک جستجو کنید.

تفسیر نماد شاهین دفینه یابی و گنج یابی

نماد شاهین به معنای دفینه راهزنان جنگجو می باشد و معمولا در محیط بسته است؛ در محیط های باز معمولا سر عقاب می باشد. شاهین پرنده ای است که شکار خود را بغل کرده، رویش سقوط کرده و آن را می خورد. غذایی که با دست به شاهین داده شود، حتی اگر زنده هم باشد نمی خورد. باید خود شاهین غذایش را شکار کند. جهت نگاه شاهین بسیار مهم می باشد. در مکانی که نماد شاهین وجود دارد باید دقت کرد که روی امانت بسته است و دارای تله دفینه نیز می باشد. دفینه شاهین دارای بار سنگین می باید و قطعا در همان مکان دارای سربار دفینه است. اگر یکی از دو نماد شاهین یا عقاب در غار یا مخزن باشد، در آن مکان بسته باید به دنبال نقطه ای مانند تنور باشد. دفینه در زیر تنور می باشد و رویش با جسمی سنگین پوشیده شده است.

برخی دیگر از تفاسیر نماد شاهین یا عقاب

 • در صورتی که روی سر نشان عقاب صلیب باشد، اشاره به دفینه دارد و ممکن است مزار پادشاه باشد.
 • اگر بال های آثار و نشانه عقاب باز باشد، دفینه ای می باشد که برای یادبود شخص دفن شده است. مزار هدیه وجود دارد و یا اگر مزار متعلق به انسان قدرتمندی باشد، به اشیای شخصی می توان رسید. اما به وجود این، ممکن آرامگاه و یا قبر خالی هم باشد.
 • اگر بال های نماد عقاب بسته باشد و این نماد در حالت نشسته باشد، دفینه در غاری پلمپ قرار دارد.
 • در مکان که علامت عقاب وجود دارد، باید در داخل سنگ به دنبال دفینه بود.
 • سنگ زیر پای عقاب مهم می باشد.
 • سنگ های اطراف باید با دقت بررسی شوند و سنگ های متفاوت باید کاوش شوند.
 • در جهت نگاه عقاب و یا در جهت که دمش را نشان می دهد را باید کاوش کرد.
 • علامت صلیب روی سر عقاب به معنای سوگند و یا تایید می باشد.
 • عقاب کنده کاری شده زیاد معنا دار نمی باشد.
 • نماد مار نیز به عنوان نماد دوم در کنار آثار و نشانه عقاب ممکن است وجود داشته باشد.
 • همیشه عقاب داری جنس نیست برخی مواقع نماد قدرت و نشان قلعه نظامی می باشد.

جهت خرید فلزیاب به همراه گارانتی می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

3 مقاله در مورد “نماد عقاب یا شاهین در گنج یابی” صحبت می کند:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *