نماد قاشق در دفینه یابی و گنج یابی

نماد قاشق در دفینه یابی یکی از نماد های باستانی در گنج یابی و علم کتیبه خوانی می باشد که معمولا در کنار درخت شمشاد می باشد. برخی از کارشناسان عقیده دارند که این نماد وجود خارجی ندارد و همان جوغن بیضی با آبراه است که به معنای مقبره است اما به خاطر خاص بودن اشکال به قاشق شبیه است. نماد قاشق در گنج یابی یکی از نماد های مورد بحث در بین کارشناسان می باشد که تفاسیر مختلفی را دارد. در ادامه با سایت IKPVDERAK با ما همراه باشید تا به تفسیر و رمزگشایی این نماد بپردازیم.

تفسیر و رمزگشایی نماد قاشق در دفینه یابی

در تفسیر اول این نماد که توسط کارشناسان وب سایت IKPVDERAK مورد بررسی قرار گرفته باید در جهت دسته و دهانه قاشق به دنبال درخت شمشاد باشید. پس از پیدا کردن درخت شمشاد، هدف در مقابلتان می باشد. عمق دفینه این نماد با توجه به قطر و عمق داخل قاشق اندازه گیری میشود. برخی از کارشناسان یک سانت از دسته قاشق را یک متر در نظر می گیرند.

رمزگشایی نماد قاشق در دفینه یابی

در نظریه دوم تفسیر این نماد باید به اندازه نماد قاشق توجه کنید. در صورتی که اندازه قاشق از یک قاشق معمولی بزرگتر بود، گنجینه درست در زیر نماد قرار دارد اما نماد شما از یک قاشق معمولی کوچکتر بود باید طول قاشق را اندازه گیری کنید و در جهت مخالف غروب خورشید حرکت کنید. جهت اطمینان می توانید از یک فلزیاب حرفه ای منطقه را مورد کاوش قرار دهید تا دفینه را پیدا کنید زیرا ممکن است سازه های مرتبط به دفینه به علت گذت سالیان دراز در زیر خاک پنهان شده باشند.

نظریه سوم

در تفسیر سوم این نماد باید در اطراف نماد قاشق در دفینه یابی به دنبال چشمه یا رودخانه باشید. باید در امتداد مسیر رودخانه حرکت کنید تا به پلمپ ساروجی برسیم. توجه داشته باشید فاصله هدف تا نماد بسیار دور است به همین دلیل تا فواصل دور را مورد بررسی قرار دهید. اگر در طول مسیر به مورد مشکوکی برخوردید می توانید با تست های ساده ساروج آن را ببرسی کنید و با یک دستگاه حفره یاب از صحت مکان اطمینان حاصل فرمایید. نماد قاشق در دفینه یابی بسیار حرفه ای مخفی سازی شده است و بیشتر کسانی که این نماد را مشاهده کرده اند تا پشت درب ورودی آمده اند اما بدون موفقیت باز گشته اند.

جهت خرید فلزیاب می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *