نماد پلنگ در دفینه یابی و گنج یابی

مطلبی که اکنون در سایت IKPVDERAK برای شما کاوشگران عزیز قرار دادیم کارشناسی نماد پلنگ در دفینه یابی و رمزگشایی آن در علم کتیبه خوانی می باشد. سمبل پلنگ در دفینه یابی یکی از کمیاب ترین و با ارزش ترین نماد های دیده شده در گنج یابی می باشد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به کارشناسی و رمزشگایی نشانه پلنگ در دفینه یابی بپردازیم.

رمزگشایی نماد پلنگ در دفینه یابی

نظریه اول در مورد این نماد به این صورت است که اگر پلنگ به صورت نشسته بود و طعمه ای در دهان خود داشت باید مقداری جلو در جستجوی یک درخت کهنسال باشید و در زیر آن را حفاری کنید. در صورتی که تعداد درخت های موجود در آن محل بیشتر از یک عدد بود باید به دنبال کهنسال ترین درخت باشید و زیر آن را حفاری کنید. توجه داشته باشید پس از حفاری باید به مقبره ای برسید که در برخی از نسخه های خطی آمده که این قبر می تواند قبر یک فرد ثروتمند باشد و دارای خمره های طلایی مربوط به دوران افشاریه میباشد که سکه هایی بسیار با ارزش در آن قرار دارد.

تفسیر دوم علامت پلنگ در گنج یابی

در تفسیر دوم علامت پلنگ در گنج یابی باید به دنبال یک نماد تکمیل کننده در اطراف نماد پلنگ باشیم. نماد تکمیل کننده باید به شکل یک حیوان دیگر باشد تا کاوشگر بتواند مسیر دفینه را رمزگشایی کند. بعد آن که نماد دوم را پیدا کردید باید در محل چشمه ای وجود داشته باشد که در اطراف آن یک پلمپ ساروجی قرار داد. این پلمپ ها را می توانید به راحتی باز کنید اما دفینه نماد پلنگ بسیار خطرناک است و با بسیار با احتیاط کاوش کنید. در نظریه اول ذکر کردیم که دفینه نماد پلنگ مروبط به دوره افشاری می باشد و حتما دارای تله دفینه بسیار زیاد می باشد که قادر است کاوشگر را در کثری از ثانیه از بین ببرد پس بسیار با احتیاط عمل کنید و برای باز کردن دفینه هیچ عجله ای نکنید.

اسکن محیط توسط دستگاه فلزیاب

برای راحتی کار و افزایش ضریب موفقیت در رمزگشایی نماد پلنگ توصیه می شود که از یک دستگاه فلزیاب مگنومتر جهت پیدا کردن حفره های زیر زمینی استفاده کنید. فلزیاب RICHEL M-160 می توانید گزینه ای ایده آل برای شما باشد. جهت خرید این فلزیاب با ارسال رایگان به تمام نقاط کشور می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *