نماد کشتی در دفینه یابی

نماد کشتی در دفینه یابی و گنج یابی به معنای چیست و چگونه باید آن را رمزگشایی کنیم؟ این سوالی هست که بیشتر کاوشگران از ما پرسیده اند؟ در این پس از سایت IKPVDERAK قصد معرفی و تفسیر نماد کشتی در گنج یابی را برا شما کاوشگران عزیز قرار داده ایم. در صورت داشتن سوالات بیشتر در مورد کارشناسی این نماد یا خرید دستگاه فلزیاب می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

نماد کشتی در دفینه یابی
نماد کشتی در دفینه یابی

سمبل کشتی در هر حالتی حاکی از سیستم پر کردن دفینه از سمت بالا می باشد. به همین جهت بهتر است دنبال یک درپوش بگردید. مسئه اصلی پیدا کردن این درپوش می تواند باشد. اگر در محل کشف کشتی هیچ نوع علامت و یا سمبل دیگری نبوده و یا تخریب شده باشد، می توان دنبال صخره و یا غاری بگردید که در ذهن یک کشتی را تداعی می کند.، غارهایی از این نوع که قسمت ورودیشان مسدود شده، به وسیله سوراخی که از قسمت فوقانی تعبیه شده بود، پر از اشیاء قیمتی شده، سپس به وسیله لعاب رس اندود می گشت.

رمزگشایی نماد کشتی در گنج یابی

بر اساس یک قانون نماد کشتی در دفینه یابی  به طور حتم در مکان هایی از زمین با ارتفاع پایین ساخته می شد و در مکان های مرتفع و بلند دیده نمی شود. این نماد که به صورت برجسته و حکاکی طراحی می شده است نشانه مسیحیت و بیان کننده زندگی ابدی و سفر می باشد. سمبل کشتی بیان کننده این است که در نزدیکی آنجا آب روان، دزیا، دریاچه و یا رودخانه ای وجود دارد.

نماد کشتی دفینه راهزنان

اگر نماد کشتی را از خود سنگ های منطقه ساخته شده باشد به معنای راهزنان می باشد. همچنین اگر این نماد به شکل قایق باشد به همین معنا و مفهوم است. در این موارد باید به دنبال چند جای مختلف برای پیدا کردن گنج باشید. معمولا به تعداد بادبان های علامت کشتی نقطه دفینه وجود دارد.

تفسیر دوم نماد کشتی در دفینه یابی

در تفسیر دیگر اگر سمبل کشتی در گنج یابی با سنگ های بزرگ درست شده باشده به معنای مقبره است. در اصل این نشانه مانند نماد خرس لنگان است. همان گونه که در خرس لنگان باید به پای شکسته توجه کنیم، در این نشانه نیز باید به دنبال دودکش یا ستون شکسته کشتی باشیم. معمولا یک چیز در بالای نماد کشتی در گنج یابی کم است که با توجه به آن باید به دنبال دفینه مورد نظر در منطقه بگردید. پس از پیدا کردن منطقه مورد نظر به کمک یک دستگاه فلزیاب میتوانید منقطه رو مورد کاوش قرار دهید و مکان دقیق هدف را پیدا کنید. جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب شیراز می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *