نمایندگی فلزیاب کردستان

نمایندگی فلزیاب کردستان بزرگترین عضو گروه صنعتی IKPV و یکی از بزرگترین تولید کنندگان فلزیاب در ایران می باشد. همچنین مفتخریم که بیش از ۲۰ سال بهترین فلزیاب ها با بالاترین کیفیت را به ایرانیان عرضه کرده ایم. نمایندگی فلزیاب کردستان در طول سال های متمادی جهت رقابت داخلی و خارجی با همکاری تیمی توانمند، شامل مدیران با تجربه و مهندسین مجرب تولید سالانه خود را به بیش از هزاران دستگاه فلزیاب رسانده است. از نظر ما خوش نامی و محبوبیت نمایندگی فلزیاب کردستان به دلیل مشتری مداری، استانداردهای بالا و نیز نوآوری در طراحی دستگاه می باشد. استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید فلزیاب نیز تاییدی بر اهمیت تولید محصول با کیفیت در این شرکت می باشد.

واحد طراحی نمایندگی فلزیاب کردستان

خلاقیت، هنر و تجربه را به کار گرفته ایم و جدیدترین تکنیک ها و روش های طراحی را ابزار آن ساخته ایم تا بستری مناسب برای ارائه بهترین طرح ها در بازار داخلی و خارجی فراهم آورده و بهترین فلزیاب های ایرانی را برای هر اپراتور به ارمغان آوریم. این تیم از تکنولوژی روز دنیا و آخرین تکنیک ها و آموزش ها در رابطه با روش های طراحی و سلیقه روز دنیا بهره مند می باشد.

واحد تولید شرکت فلزیاب IKPV

تکنولوژی روز دنیا، بهترین مواد اولیه و نیروی انسانی توانمند سه رکن پویایی و پیشرفت برندی است که کوشیده با تکیه بر تولید محصول با کیفیت جایگاهی شاخص در صنعت تولید فلزیاب را از آن خود سازد. آموزش مداوم، تحقیق برای توسعه و پایش مستمر و آرای مشتریان ضامن موفقیت در تامین نیاز روز بازار فروش فلزیاب و رمز ماندگار نام نمایندگی فلزیاب کردستان در چند دهه گذشته است.

واحد فروش فلزیاب

بیش از ۲۰ سال است که کمپانی IKPV از جمله برندهای ثبیت شده در بازار فروش فلزیاب ایران می باشد. این شرکت یک شبکه توزیع قوی از جمله نمایندگی فلزیاب کردستان و عمده فروشان متعددی دارد که بهترین فلزیاب ها را در ایران به فروش می رسانند. شرکت IKPV دارای نمایندگی های معتبر در سراسر ایران می باشد که برای ارتباط با آن می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *