کلاهبرداری فلزیاب در ایران

کلاهبرداری فلزیاب در ایران به شکل های مختلف انجام می شود. نبود بازار فروش فلزیاب معتبر در ایران و اطلاعات کم خریداران باعث سوء استفاده کلاهبرداران و فروش انواع فلزیاب تقلبی در ایران شده است. فروش فلزیاب ساخت ایران یا چین و دست دوم با نام فلزیاب خارجی و نو به خریداران فلزیاب نمونه ای بارز از کلاهبرداری فلزیاب در ایران است.

کلاهبرداری فلزیاب در ایران

فروشندگان فلزیاب در ایران بسیار زیاد است و هر کدام سیستم های مختلفی را به فروش می رسانند. برخی از فروشندگان سیستم های خود را با تست در زمین و گارانتی معتبر ارائه می دهند اما برخی دیگر فلزیاب های جعلی را در پوسته سیستم های اورجینال قرار می دهند و به نام فلزیاب خارجی با قیمت های گزاف به فروش می رسانند.

خرید فلزیاب اورجینال

به دلیل افزایش کلاهبرداری فلزیاب در ایران در هنگام خرید باید بسیار با احتیاط عمل کنید تا در دام این شیادان گرفتار نشوید. شایعات بسیاری مانند وجود GPS در فلزیاب یا عملکرد بد فلزیاب ایرانی توسط کلاهبرداران انتشار یافته اما اگر چند نکته ساده را رعایت کنید می توانید صاحب یک فلزیاب اورجینال شوید و با خیالی آسوده به کاوش بپردازید.

نکات خرید فلزیاب

اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید، محیط کاوش و جنس فلز مورد نظر شما است که با توجه به این موضوع باید اقدام به خرید نمایید. فلزیاب های خارجی بیشتر به منظور جستجو در ساحل و عمق کم با تکنولوژی VLF ساخته شده اند و اکثر فلزیاب های ایرانی با تکنولوژی PI و به منظور کاوش در عمق زیاد و سنگ های سخت طراحی شده است. به همین دلیل تقلبی بودن فلزیاب های ایرانی شایعه ای بیش نیست؛ اما همین فلزیاب ها ممکن است در پوسته سیستم های دیگر قرار گیرند و با نام فلزیاب خارجی به فروش برسند. پس از انتخاب سیستم مورد نظر حتما از فروشنده فلزیاب بخواهید که دستگاه را در زمین استاندارد و در حضور شما تست کند و با گارانتی معتبر به شما تحویل دهد. انواع فلزیاب اورجینال را می توانید از طریق تماس با فلزیاب شیراز ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ خریداری کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *